Shitet apartament 1+1 ne Kune -Shengjin, shume prane bregut te detit!

31 229€
Shitje
ID: G2291
Tipi i Prones:: Apartament 1+1
Dhoma
2
Dhoma gjumi
1
Banjo
1

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Kune -Shengjin, shume prane bregut te detit. Apartamenti ndodhen ne nje nga pallatet cilesore ne faze perfundimi ne plazhin e Kunes. Apartamenti ka siperfaqe 56.78m², ndodhet ne katin e 1-re dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi 550€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar