Blog

Tiny House ”shtepi e vogel levizese”
Zgjohuni në mëngjes me tingujt e shpendëve që vijnë nga jashtë. Hapi juaj i parë është të dilni në natyrë dhe të jetoni në…
Lexo me shume
20 menyra si ta beni nje shtepi te vogel, te duket me e madhe!
1. Zgjidhni perdet e duhura Nëse zgjidhni perde me ngjyrë të njëjtë me atë të mureve, kjo do të japë një ndjesi volumi në dhomën…
Lexo me shume
Është koha për të blerë një shtëpi të re?
Është koha për të blerë një shtëpi të re? Sa përvojë emocionuese mund të jetë blerja e një shtëpie të re. Ju po krijoni…
Lexo me shume