Jepet me qera Hotel – Restorant ne Ksamil!

22 000€
ID: G1900
Tipi i Prones:: Hotel

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera Hotel – Restorant ne Ksamil ! Godina ka nje siperfaqe 450 m² eshte 3 kateshe dhe ne katin 0 ndodhet restoranti , me pajisjet e nevojshme te guzhines , tavolina dhe te gjitha pajisjet e kompletuara per restorantin . Ne 2 katet e tjera ndodhen dhomat e hotelit te cilat gjithsej jane 8 dhoma dhe nje 2+1 e cila ndodhet ne katin e 1 , ka gjithashtu dhe 8 tualete . Dhomat jane te kompletuara dhe kane pamje panoramike te detit. Cmimi 22.000€/viti. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar