Toke per shitje ne zonen e Prushit! Prush

333 000€
Shitje
ID: G832
Tipi i Prones:: Toke

Hapesira

  • Sipërfaqja e tokës: 7400 M 2

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Toke per shitje ne zonen e Prushit. Prona ka siperfaqe 7400m2 dhe disponon certifikate pronesie. Toka ndodhet buze rruges kryesore ne nje terren fushore dhe eshte shume i pershtateshem per ndertim objektesh rezidenciale ose industriale. Cmimi 45€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar