Super Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Sarande!

72 150€
ID: G1637
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
111
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Super Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe me punime cilesore, ka siperfaqe 111 m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, dy ballkone dhe tualeti i perbashket. Dyert, hidrosanitaret, instalimet dhe pllakat perzgjidhen nga klienti sipas deshires ne momentin e blerjes dhe kostot e tyre jane te perfshira ne cmim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti ju ofrone nje pamje panoramike te Detit Jon. Cmimi 650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar