SUPER OKAZION!! Shitet apartament 2+1 tek Fresku, Rruga e teleferikut! Fresku

33 000€
ID: G1052
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
70
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

SUPER OKAZION!! Shitet apartament 2+1 tek Fresku, Rruga e teleferikut. Apartamenti ka siperfaqe 70m², ndodhet ne katin 0 dhe organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe eshte e pershtatshme dhe per komerciale si klinike etj.. Prona  disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. SHITET ME CMIMIN 33.000€ E PA DISKUTUESHME. NXITONI PER KETE SUPER OKAZION.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar