Super Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Shkolla e Kuqe! Shkolla e Kuqe

94 500€
ID: G2263
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Aty ku shitet me 1500€/m² tek ne e gjeni super okazion per vetem 1250€/m². Shitet apartament 1+1 tek Shkolla e Kuqe. Siperfaqja totale eshte 75.6m², ndodhet ne  nje pallat te ri ne perfundim e siper dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ka nje planimetri te rregullt dhe te bollshme. Apartamenti është në një nga ndërtimet me punimet më cilësore në zonë, me prodhime të cilesisë së lartë me një eficensë termike, reduktim i zhurmave, sistem ngrohje – ftohje etj. Ndodhet në një nga zonat me të kërkuara dhe elitare te qytetit, shumë pranë Qendres, duke ofruar cdo facilitet të mundshem për një jetesë komode. Cmimi 1250€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar