Super Okazion! Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

62 400€
Shitje
ID: G1639
Tipi i Prones:: Apartament 1+1
Siperfaqja (M 2)
96
Dhoma
2
Dhoma gjumi
1
Banjo
1

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Super Okazion! Shitet apartament 1+1 ne Sarande. Apartamenti ofron mundesi zgjedhje ne katin e 4 dhe te 6-te. Ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor dhe me punime cilesore, ka siperfaqe 96 m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje koridor, dy ballkone dhe nje tualet. Dyert, hidrosanitaret, instalimet dhe pllakat perzgjidhen nga klienti sipas deshires ne momentin e blerjes dhe kostot e tyre jane te perfshira ne cmim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti ju ofrone nje pamje panoramike te Detit Jon. Cmimi 650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar