SUPER OKAZION!! Shiten dy apartamente 2+1+2 tek Kompleksi Residencial “FIORI DI BOSCO”! KOMPLEKSI RESIDENCIAL “FIORI DI BOSCO”

88 320€
ID: G799
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
96
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

SUPER OKAZION!! Shiten dy apartamente 2+1+2 tek Kompleksi Residencial “FIORI DI BOSCO”. Kompleksi ndodhet fare prane qendres se kryeqytetit, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, por maksimalisht e mbrojtur nga zhurmat dhe pluhurat; me arkitekture bashkekohore dhe ekologjike, mes nje pylli te gjelberuar dhe freskise. Siperfaqja eshte 96m2, ndodhet ne katin e 1 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, dy tualete me hidrosanitare inkaso dhe ballkoni. Kompleksi ka fasade te ventiluar dhe vetrata termike gjithashtu ka dhe izolimi akustik te mureve perimetral te çdo njesie banimi me lesh xhami/polisterol si dhe sistem kapot. Cmimi 920€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar