Super Okazion! Shiten apartamente 1+1 / 2+1 ne Sarande!

43 550€
ID: G1627
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

Super Okazion! Shiten apartamente 1+1 / 2+1 ne Sarande. Apartamentet kane mundesi zgjedhje kati dhe orientimi dhe kane siperfaqe 67 m², 86 m², 96 m², 111 m². Dyert, hidrosanitaret, instalimet dhe pllakat perzgjidhen nga klienti sipas deshires ne momentin e blerjes dhe kostot e tyre jane te perfshira ne cmim. Pronat disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhen ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor dhe me punime cilesore. Apartamentet ju ofrojne nje pamje panoramike te Detit Jon. Cmimi 650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar