SUPER OKAZION PER VETEM PAK DITE!! Shitet super apartament 2+1+2 tek Kompleksi Tirana Garden Building! Rruga e Kavajes

160 000€
Shitje
ID: G461
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
125
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

SUPER OKAZION PER VETEM PAK DITE!! Shitet super apartament 2+1+2 ne Rrugen e Kavajes tek Kompleksi Tirana Garden Building.  Eshte nje nga komplekset me cilesore ne Tirane, me nje arkitekture te vecante, teper miqesore me mjedisin dhe me ambiente te gjelberuara ne cdo kat. Zona eshte shume e kerkuar pasi ka prane qendren e Tiranes dhe te gjithe fasilitet e nevojshme. Siperfaqja e apartamentit eshte 125m2. Cmimi i shitjes eshte 1280€/m2.  Per nje vizit ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar