Shitet Vile 5 kateshe ne Pojan, Korce!

350 000€
Shitje
ID: G1744
Tipi i Prones:: Vila

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet Vile 5 kateshe ne Pojan, Korce ! Vila ka siperfaqe ndertimi 500m² dhe 1000m² truall eshte i perbere nga 5 kate, ku secili kat ka 2 dhoma gjumi , nje sallon te bollshem i cili mund te ndahet qe te dalin 2 dhoma dhe disponon tualet ne secilin kat. Kati i 5-te eshte i rrethuar komplet me xhama dhe organizohet open space. Ballkonet tek katet e para jane 11 m te gjate perballe dhe 12m ballkonet anesore. Prona eshte e pershtateshme per Hotel. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Cmimi 350.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar