Shitet tokë ne vijë të parë në Bunec!

340 000€
Shitje
ID: G2620
Tipi i Prones:: Toke

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet tokë në Bunec. Toka ndodhet në vijë të parë në një pozicion shumë të mirë gjeografik dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Toka ka sipërfaqe 2000m², investimi në këtë tokë është shumë i këshillueshëm, pasi prona është lehtësisht e përshtatshme për shumllojshmëri biznesesh. Ndodhet në një nga vëndet me te bukura bregdetare në rivierën e Jugut; me plazhe që karakterizohen nga një cilësi e shkëlqyer e ujit dhe perspektivë për një turizëm potencialisht te lartë. Mundesi e arte investimi. Cmimi 170€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar