Shitet tokë ne vijë të parë në Borsh!

160 000€
Shitje
ID: G2289
Tipi i Prones:: Toke

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet tokë në Borsh. Toka ndodhet në një pozicion shumë të mirë gjeografik, ne vijë te parë bregdetare dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Toka ka sipërfaqe 1000m² dhe investimi në këtë tokë është shumë i këshillueshëm, pasi prona është lehtësisht e përshtatshme për shumllojshmëri biznesesh. Ndodhet në një nga vëndet me te bukura bregdetare në rivierën e Jugut; me plazhe që karakterizohen nga një cilësi e shkëlqyer e ujit dhe perspektivë për një turizëm potencialisht te lartë. Cmimi 160€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar