Shitet toke ne Vaqarr ! Vaqarr

560 000€
Shitje
ID: G1564
Tipi i Prones:: Toke

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet toke ne Vaqarr ! Toka ka siperfaqe 16.000m² dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Toka disponon 1 pus, eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe eshte e pershtateshme per ndertim vilash .Çmimi 35€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar