Shitet toke ne Sauk! Sauk

375 000€
Shitje
ID: G911
Tipi i Prones:: Toke

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet toke ne Sauk. Siperfaqja e tokes eshte 1500m² dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Toka eshte e pershtateshme per ndertimin e nje vile pasi ndodhet ne mes te gjelberimit, qetesise dhe ajrit te paster.  Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe larg zhurmave dhe smogut te qytetit dhe gjithashtu eshte nje zone me prespektive ne ndertim dhe zhvillim. Cmimi 250€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar