Shitet toke ne afersi te Vlores me akses direkt ne rruge!

420 000€
ID: G1991
Tipi i Prones:: Toke

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet toke ne afersi te Vlores me akses direkt ne rruge. Toka ka siperfaqe 15.107 m² dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Aktualisht prona ka nje studim dhe projekt te perfunduar per tu ndertuar kompleks rezidencial vila 2 kateshe & rezidenca Hotelerie 4 kateshe me nje kate nen toke parkim dhe eshte miratuar leja e ndertimit nga bashkia. Pozicioni i tokes, projekti i gatshem si edhe leja e miratuar per ndertim e bejne kete nje mundesi fantastike per investim. Cmimi 420.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar