Shitet Super Apartament 2+1+2  Ne Misto Mame!! Misto Mame

134 962€
Shitje
ID: G2029
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Verande

Pershkrimi

Shitet Super Apartament 2+1+2  Ne Misto Mame!! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapoperfunduar i pajisur me ashensor dhe me punime nga me cilesoret e viteve te fundit ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, hidrosanitare inkaso etj. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 250.2m² ku 109.7m² dhe 140.5m² dhe eshte i organizuar ne nje salllon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje verande te bollshme ne te cilen ka dalje salloni. Orientimi i apartamentit mundeson diell dhe ndricim natyral gjat gjithe dites. Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte ne fazen e fundit te ndertimit duke u bere rifiniturat permbyllese dhe shume shpejt do te jete i perfunduar totalisht. Zona gjithashtu ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, banka, linja transporti publik, restorante, bare etj. Cmimi 750€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar