Shitet super apartament 2+1 ne Astir! Astir

85 000€
ID: G653
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
114
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Shitet super apartament 2+1 ne Astir. Siperfaqja e apartamentit eshte 114m2, ka kubatur te rregullt, dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ka mobilim modern, shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Cmimi 85.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar