Shitet super apartament 1+1 tek Tirana Garden Building! Tirana Garden Building, 21 Dhjetori

110 880€
ID: G2147
Tipi i Prones:: Apartament 1+1
Dhoma
2
Dhoma gjumi
1
Banjo
1

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Shitet super apartament 1+1 tek Tirana Garden Building. Tirana Garden Building eshte projekti me i ri elitar shume prane qendres se Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zonat me te preferuara edhe me te kerkuara te Tiranes. Garden Building do te jete objekti i pare ne Tirane qe do te ofroj 862 m2 gjelberim, nje godine banimi 24 kateshe, nje godine banimi 16 kateshe, 2 kate dyqane, 4 kate parkimi nentoke.  Objekti do te ofroje nje godine banimi 24 kateshe, nje godine banimi 16 kateshe, 2 kate dyqane, 4 kate parkimi nentoke edhe 2 ashensore. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim, ka siperfaqe 79.2m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Objekti eshte parashikuar te perfundoje brenda Dhjetor 2022. Cmimi 1400€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar