Shitet Penthouse 184m2 ne zemer te Tiranes vetem 250m nga Sheshi Skenderbej tek Rruga e Kavajes Qender

240 000€
ID: G305
Tipi i Prones:: Penthouse
Siperfaqja (M 2)
184
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1
Garazh:
1

Specifikime

  • Ballkone
  • Parkim

Pershkrimi

Shitet Penthouse 184m2 ne zemer te Tiranes vetem 250m nga Sheshi Skenderbej tek Rruga e Kavajes. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon + nje kuzhine, nje korridor, nje verande me pamje panoramike te qytetit nje tualet si dhe dy ballkone. Siperfaqja e brendeshme e apartamenti eshte 94.7m2, siperfaqja verandes eshte 76.7 m2 dhe siperfaqja e depos se jashtme eshte 12.5 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, papafingo eshte ndertuar ne 2014, me punime super cilesore me ashensor te vitit 2019 (pallati ka 2 ashensor). Apartamenti eshte I PABANUAR ME PARE , ka 1 post parkimi , me tra ne oborrin e pallatit, vetem per banoret, KONDICIONER Multisplit Fuji (INVERTE I KLASIT A+++) shume ekonomik, Izolim Kapot 10cm, Cati Druri me termoizolim 40cm ( lesh guri+ shtreso polisteroli blu).Lartesi e catise se madhe ( Shkon deri ne 3.5 m), Izolim akustik, Termoizolim dhe Hidroizolim total, Dritaret cilesore me dopjo/ triple xham, Instalime Elektrike Cilesore italiane, Instalime Hidraulike te reja shume cilesore, pamje panoramike fantastike te qytetit, ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes. Orientohet VJLP. Apartamenti ndodhet ne nje lagje perfekte pasi ka Facilietet te gjitha afer ( pasi ka nje nga vendodhjet me te mira ne Tirane, sa fillon rruga e kavajes) dhe shume te sigurte ( e survejuar me kamera ) vetem 250 m nga Sheshi Skenderbej. Per sa i perket struktures se ndertimit eshte nje nga me cilesoret ne Tirane, ( Eshte perdorur hekuri i cilesise me te larte, dhe lidhja e hekurit me menyre perfekte, se bashku me cilesine e betonit me te mire). Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe vjen me nje cmimi fantastik per vetem 240,000 €. Per nje vizit ne prone na kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar