Shitet Papafingo ne Astir! Astir

131 666€
ID: G1728
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
232.2
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Hipoteke
  • Verande

Pershkrimi

Shitet Papafingo ne Astir. Papafingo organizohet ne 2+1+2 dhe ka siperfaqe totale 232.2m² ku 118.91m² eshte apartament dhe 113.29 m² eshte verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete dhe tualeti i perbashket. Cmimi 750 €/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar