Shitet Lokal & Shtepi private buze rruge ne Laprak! Laprake

430 000€
ID: G1299
Tipi i Prones:: Lokal & Shtepi private

Specifikime

  • Arreduar
  • Hipoteke
  • Verande

Pershkrimi

Shitet Lokal & Shtepi private buze rruge ne Laprak. Shtepia private eshte 1 kateshe me siperfaqe trualli 264.8 m² dhe 131.4 m² ndertim. Shtepia eshte me cati, e sapo rinkonstruktuar dhe e sapo mobiluar dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, nje tualet, nje bodrum, koridor, verande dhe oborr. Lokali ka siperfaqe 132m² per kat dhe organizohet ne Kati -1 i cili momentalisht funksionon si bilardo, Kati 0 eshte lokal ku disponon dhe kuzhinen dhe Kati i 1 eshte verand e mbyllur me tend. Gjithashtu prona disponon dhe 2 dyqane dhe nje lavazh. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 430.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar