Shitet/ Jepet me qera Restorant tek Pazari i Ri! Pazari i Ri

600 000€
Shitje ose Qera
ID: G1188
Tipi i Prones:: Restorant

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Shitet/ Jepet me qera Restorant ! Restoranti ndodhet tek Pazari i ri dhe ka nje siperfaqe prej 120m2 dhe ndodhet ne katin 0. Eshte i kompletuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe te gjitha pajisjet jane funksionale eshte me 2 tualete dhe banak te kompletuar. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor . Cmimi per qera 2000€. Cmimi per shitje 600.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar