Shitet lokal afer Maternitetit te ri! Bulevardi Zhan D'Ark

200 000€
Shitje
ID: G138
Tipi i Prones:: Lokal

Pershkrimi

Shitet lokal afer Maternitetit te ri. Siperfaqja eshte 66m2 dhe ka verande. Cmimi i shitjes eshte 200.000€. Lokali disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Na kontaktoni ne 0692021009 / 0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar