Shitet /Jepet me qera ambient komercial tek Kompleksi Kontakt! 21 Dhjetori

300€
Shitje ose Qera
ID: G1106
Tipi i Prones:: Komerciale

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet /Jepet me qera ambient komercial tek Kompleksi Kontakt. Ambienti ka siperfaqe 65m2 disponon 1 tualet dhe ndodhet ne katin 0. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri biznesesh si butik, parukeri etj pasi lokacioni ne te cilin ndodhet eshte mjaft i populluar. Cmimi per qera: 35.000 leke i negociushem. Cmimi i shitjes : 1000€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar