Shitet/Jepet me qera ambient komercial ne Don Bosko! Don Bosko

240€
Shitje ose Qera
ID: G1129
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
33.7

Pershkrimi

Shitet/Jepet me qera ambient komercial ne Don Bosko. Ambienti ndodhet ne katin 0, disponon fasade xhami dhe eshte e pershtateshme per biznes si zyre, parukeri, market etj.. Siperfaqja e ambientit eshte 33.7m². Cmimi per shitje 1800€/m². Cmimi per qera 30.000leke. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar