Shitet/Jepet me qera ambient komercial ne Don Bosko! Don Bosko

0ALL
Shitje ose Qera
ID: G1130
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
54

Pershkrimi

Shitet/Jepet me qera ambient komercial ne Don Bosko. Ambienti ndodhet ne katin 0, disponon fasade xhami dhe eshte e pershtateshme per biznes si zyre, parukeri, market etj.. Siperfaqja e ambientit eshte 54m². Cmimi per shitje 1700€/m² Cmimi per qera 33.000leke. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar