Shitet hotel ne rrugen nacionale Tirane – Lezhe!

430 000€
ID: G1533
Tipi i Prones:: Hotel

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet hotel ne rrugen nacionale Tirane – Lezhe. Hoteli ka nje siperfaqe 600m² ndertim me tre kate. Hoteli ka 18 dhoma dhe 20 tualete, ka 100m² bar-restorant dhe 100 m² ambjente ndihmse si lavanteri, magazina etj. Hoteli ka edhe 2.500m² ambjente parkimi e lulishte. Hoteli ka drita uje te garantuar, depozit gazi dhe gjenerator per prodhim energjie. Hoteli ka dhe kamera sigurie, ka nje xhiro biznesi shume te kenaqshme. Hoteli duke qene ne rruge nacionale ka klient kalimtar por punon gjithashtu edhe me klientel specifike te mbetur per mire-menaxhimin e cilesis se sherbimit, gatimit, trajtimit te klienteles etj. HOTELI SHITET ME OKAZION ME NJE CMIM SHUM TE FAVORSHEM PER 430.000 EURO. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar