Shitet Godinë biznesi & Vile në Bathore! Bathore

1 400 000€
ID: G2117
Tipi i Prones:: Godine & Vile

Specifikime

  • Arreduar
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet Godinë biznesi & Vile në Bathore. Vendodhja e pronës është ndër zonat më të zhvilluara industriale, me kërkesë të lartë për ambiente biznesi për blerje dhe për qira. Prona është e siguruar nga të gjitha anët dhe ka punime shumë cilësore. Godina ka antena telefonike qe jane te vendosura ne vleren 800€. Siperfaqja totale e truallit eshte 841.4m² e cila ndahet ne: Godina eshte 4 kateshe, me siperfaqe trualli 415m² dhe siperfaqe ndertimi totale 988.5m² dhe organizohet ne: Kati pare eshte i organizuar ne lokal dhe 3 ambiente biznesi te dhena me qera:, Kati dyte eshte i organizuar ne 6 zyra biznesi:, Kati i trete eshte restorant & kati i katert open space. Gjithashtu shitet sebashku me godinen Vile 2 kateshe  me siperfaqe trualli 426.4m² dhe siperfaqe ndertimi totale 310.8m² e cila organizohet ne: Kati i pare 2 zyra dhe pjesa tjeter apartament me 4 dhoma dhe 1 tualet dhe Kati i dyte me 2  dhoma, nje sallon sebashku me ambientin e gatimit dhe 2 tualete. Me një vendodhje strategjike dhe gati për ushtrim biznesi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1.400.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar