Shitet garsoniere tek Stacioni Trenit! Stacioni i Trenit

40 000€
Shitje
ID: G2185
Tipi i Prones:: Garsoniere

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet garsoniere tek Stacioni Trenit ndodhur shumë pranë qendrës së Tiranës. Apartamenti ka sipërfaqe totale 30.48m² pozicionohet në katin 7 të një pallati te ri, dhe organizohet në 1 ambient open space, 1 tualet dhe 1 ballkon te mbyllur. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Çmimi: 40.000€ . Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar