Shitet Bar-Kafe-Piceri ne zonen e 21 Dhjetorit! 21 Dhjetori

699 000€
ID: G2027
Tipi i Prones:: Lokal

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet Bar-Kafe-Piceri ne zonen e 21 Dhjetorit. Ambienti eshte i rrethuar nga gjelberimi dhe ka arredim cilesor dhe i kuruar nga arkitektet te cilet jane kujdesur deri ne detaje. Siperfaqe totale 450m², nder te cilat 270m² jane te brendshme 80m² me tende te mbyllur dhe 100m² lulishte. E gjithe hapesira eshte e pajisur me dokumentacin te rregullt hipotekor qe e perjashton mundesine per te paguar taksa nga Bashkia. Eshte e ndare ne disa hapesira, ku mund te permendim ambientin familjar te picerise dhe disa ambjente te vecuara. Biznesi eshte ne gjendje pune dhe ka nje xhiro me rritje kostante, sherbim shembullor dhe menaxhim profesional. Ne zone ka shume institucione shteterore dhe arsimore te cilet jane kliente potenciale te ambientit. Ambienti eshte i sapo investuar. Cmimi i ambientit + biznes 699.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar