Shitet apartament luksoz 1+1 ne Sarande!

170 000€
Shitje
ID: G1628
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament luksoz 1+1 ne Sarande! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Ka siperfaqe 50m² dhe eshte i organizuar ne  nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre luksoze me pajisje te ardhura nga jashte. Eshte i shtruar me parket cilesor, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome. Ambienti i ballkonit eshte mjaft reklasues duke ju ofruar nje pamje panoramike te detit. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 170 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar