Okazion!! Shitet apartament 4+1+2 ne Don Bosko! Don Bosko

145 000€
ID: G1681
Tipi i Prones:: Apartament 4+1
Siperfaqja (M 2)
201.2
Dhoma
5
Dhoma gjumi
4
Banjo
2

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 4+1+2 ne Don Bosko! Apartamenti ka siperfaqe 201.2m² dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri pa ashensor. Organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 4 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete. Ambienti ofron mundesi ndarjeje per ta organizuar ne dy apartamente. Zona ne te cilen ndodhet ofron facilitete te shumta per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 145.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar