Shitet apartament 3+1+2 tek Kodra e Diellit! Kodra e Diellit

115 200€
ID: G281
Tipi i Prones:: Apartament 3+1
Siperfaqja (M 2)
128
Dhoma
4
Dhoma gjumi
3
Banjo
2

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ka siperfaqe 128m2 dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, nje sallon, dy tualete dhe dy ballkone. Cmimi 115.200€ . Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar
×