Shitet apartament 2+1+2 tek Vasil Shanto! Vasil Shanto

120 000€
ID: G2187
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Vasil Shanto! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati pa ashensor dhe ka siperfaqe 121.6m². Apartamenti organizohet ne 1 sallon te madh te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon te madh, nje depo te vogel dhe 2 tualete. Apartamenti ka gjithashtu dhe nje tarrace te madhe prej 121.6m². Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Cmimi 120.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar