Shitet apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit, prane Kristal Center! Kristal Center, Komuna e Parisit

167 250€
ID: G2375
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit, prane Kristal Center. Apartamenti me siperfaqe 111.5m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. Ka orientimi Veri – Lindje dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mire administruar me ashensor. Prona disponon dokument hipotekor. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar