Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi! Ali Demi

95 400€
Shitje
ID: G2819
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Okazion!!! Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi. Apartamenti ka siperfaqe 95.37m², ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ne ndertim ne faze grope. Cilesia e ndertimit: sistem ngrohje, pllak alumini ne veshje te jashtme. Apartamenti organizohen ne nje sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe nje ballkon. Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar