Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Kavajes tek Kompleksi Garden Building Rruga e Kavajes

149 175€
Shitje
ID: G220
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
110.5
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Kavajes tek Kompleksi Garden Building.  Eshte nje nga komplekset me cilesore ne Tirane, me nje arkitekture te vecante, teper miqesore me mjedisin dhe me ambiente te gjelberuara ne cdo kat. Zona eshte shume e kerkuar pasi ka prane qendren e Tiranes dhe te gjithe fasilitet e nevojshme. Siperfaqja e apartamentit eshte 110.5m2. Cmimi i shitjes eshte 1350€/m2.  Per nje vizit ne prone na kontaktoni 0692021009 / 0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar