Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Ali Demi! Ali Demi

89 046€
Shitje
ID: G427
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
98.94
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe ndodhet ne nje pallat te ri. Siperfaqja eshte 98.94m2. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje ambient ndenieje dhe ngrenieje te bollshem, dy dhoma gjumi ku njera eshte me tualet me vete,  ballkoni dhe tualeti i perbashket.  Cmimi 900€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar