Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Ali Demi! Ali Demi

97 014€
Shitje
ID: G424
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
102.12
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe ndodhet ne nje pallat te ri. Siperfaqja eshte 102.12m2. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje ambient ndenieje dhe ngrenieje te bollshem, dy dhoma gjumi ku njera eshte me tualet me vete,  ballkoni dhe tualeti i perbashket.  Cmimi 950€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar