Shitet  apartament 2+1+2 ne Qytet Studenti! Qytet Studenti

135 324€
Shitje
ID: G606
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
107.4
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Shitet  apartament 2+1+2 ne Qytet Studenti. Siperfaqja e apartamentit eshte 107.4m2 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Cmimi 1260€/m2.. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar