Shitet  apartament 2+1+2 ne Astir! Astir

85 800€
Shitje
ID: G605
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
107.25
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone
  • Depo
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Shitet  apartament 2+1+2 ne Astir. Siperfaqja e apartamentit eshte 107.25m2 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi ku njera eshte me tualet , depo, ballkon dhe tualeti i perbashket . Cmimi 800€/m2.. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar