Shitet apartament 2+1 tek Zogu i Zi! Zogu i Zi

84 000€
ID: G345
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
84

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Zogu i Zi. Siperfaqja e apartamentit eshte 84 m2, dhe organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi të bollshme dhe nje tualet. Apartamenti gjithashtu eshte i pajisur me sistem chiller. Apartamenti eshte i orientuar nga Jugu dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i pershtatshem gjithashtu edhe per zyra, pasi prane ka shume zyra biznesesh. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 84.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar