Shitet apartament 2+1 tek Rruga Elbasanit! Rruga e Elbasanit

82 000€
ID: G667
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
70
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati egzistues, eshte i sapo rikonstruktuar dhe ka punime extra. Apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ka mundesi per shfrytezimi per tarracen. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 82.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar