Super Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zologjik! Kopshti Zoologjik

0ALL
ID: G2016
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Super Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Ka siperfaqe 117 m² dhe ka mundesi kthimi ne 3+1. Eshte pjeserisht i mobiluar dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe nje verande. Apartamenti disponon sistem chiller. Me nje location perfekt e ben te mundur te kete prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.  Orientimi i jep mundesi apartamentit per te pasur nje drite natyrale pergjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 115.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar