Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit! Komuna e Parisit

130 000€
ID: G1629
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
100
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ka siperfaqe 100m², ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat te ri dhe me administrim shume te mire. Organizohet nga nje koridor hyres qe ben shperndarjen ne ambjentet e tjera, dhome ndenjieje, dhome gatimi më vetë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet edhe 1 ballkon. Apartamenti ka orientim Lindje-Perëndim, shitet I mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 130.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar