Shitet apartament 2+1 ne Shengjin!

95 550€
Shitje
ID: G1294
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Shengjin. Nese deshironi te zgjoheni duke pare detin jashte vetrates se dhomes tuaj, atehere ky apartament eshte i duhuri per ju. Me 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, kuzhine+ngrenie+ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon, apartamenti nuk mund te ishte me i bollshem e komod se kaq. Apartamenti ka nje siperfaqe 95.55m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe shum modern. Mundesi e arte investimi . Ju e blini dhe ne ja u  mundesojme per 10 vite me qera. Cmimi 95.550€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar