Shitet apartament 2+1 ne Sarande!

64 000€
ID: G1676
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 80m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Prona ka pamje panoramike te Detit Jon dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 64000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar