Shitet apartament 2+1 ne Sarande!

120 000€
ID: G1922
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Prona ka pamje te Detit Jon dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 120.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar